наповнений фольклором, любов'ю до своєї батьківщини та безмежним креативом

Музичний навчальний простір для дітей

Музичний навчальний простір для дітей,
наповнений фольклором, любов'ю до своєї батьківщини та безмежним креативом

Що таке Правиця

120 секунд про те,
Правиця - це музичний простір для дітей, наповнений творчістю, радістю, дитячою цікавістю та креативом.
Він з головою занурить в традиції та історію України, подарує сімейну атмосферу творчості й дружби та назавжди залишиться в серці усієї родини.

Подивіться коротке відео, щоб краще зрозуміти нашу місію, методи і цінності, що ми несемо в світ.
Мирослава Салій
Співзасновниця «Правиці»
Як ми навчаємо

Маємо натхнення і досвід

Навчити вашу дитину працювати в команді, швидко знаходити спільну мову з іншими, поважати чужі кордони та відстоювати власні
Занурити дитину у світ музики та українського фольклору, навчити грати на музичних інструментах та співати за креативними педагогічними методиками
Пробудити в дитині жагу до нових знань про культуру та історію своєї батьківщини

Наші викладачі

 • Катя Овінова
 • Ольга Епова
 • Дарина Телюх
 • Катя Овінова
 • Ольга Епова
 • Дарина Телюх
11 років разом з Вами

Історія Правиці

Ознайомитися з усіма програмами
Ознайомитися з усіма програмами
Історія кожної компанії – то ніби біографія людини. Наша «Правиця» народилася у маленькій кімнатці на Ярославому Валу у 2010 році зусиллями і натхненням Мирослави Салій та Марти Любчик та завдяки Першій академії Флористики. Першими учнями студії стали знайомі Марти і Мирослави. Ми тренуємо багатоголосся, вивчаємо складні ритмічні малюнки, поглинаємо традиції українського народу.

«Правиця» розвивається з кожним заняттям і згодом переїжджає до більшої зали. До нас почали приходити малюки навіть від 2 років. Відвідуємо перші фестивалі, беремо участь у святі Миколая, створюємо перші записи в студії.
Час рости - і в 2011 ми знову переїжджаємо. Тепер вже в окреме приміщення на вулиці Басейній по сусідству з нашими друзями Міжнародним літературним конкурсом "Коронація слова". З'являються різновікові групи. Ми весело колядуємо та щедруємо. Виходимо на сцену молодого театру.

У 2013 на нас чекає новий переїзд. Вже на теперішнє місце – на вулицю Михайлівську. Того року ми також відкрили філію в Тернополі і організували там великий майстер-клас з писанкарства. А ще, 2013 - це перший і незабутній літній табір у Карпатах: гори, майстер-класи, і багато-багато музики.Відзначилося і святкування 3-річчя студії у шоколадному будинку. Тоді на наш день народження батьки і діти йшли пішки з усіх куточків Києва, тільки-но уявіть, - у лижних окулярах! Місто того дня дуже засніжило. Запам`яталося також найважче свято Миколая. Ми проводили його у будинку архітектора, у самому серці Революції гідності. В той час ми по вечорах сиділи з дітьми, поки батьки стояли на Майдані.
А у 2014 був наш перший День Вуличної Музики і виступи інструментальних груп. Наша «Правиця» росте і росте – учнів стає все більше. Кожен новий рік приносить нові спогади, які закарбуються назавжди.
2015 – це Різдво у СКВЕРІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ із запашним чаєм, зйомки відео-історії про свято Миколая, незабутнє свято Покрови.
2016 - "Правиця" вже доросла і записує два альбоми "Веснянки" і "Колядки та щедрівки". Успішно проводить інструментальні концерти.
У 2017 ми відкриваємо групу для мам і малючків і тепер з нами навіть дітки від 6 місяців!
У 2018 наші учні ростуть, а тому ми стартуємо ще один формат - заняття для дітей з 8 до 12 років. Продовжуємо рости і розвиватися, відкриваємо нові філіали. Проводимо перший музичний інтенсив.
У 2019 розпочинаємо проводити денні навчальні табори в Києві.
2020 святкуємо 10-річчя студії ОНЛАЙН. Світовий карантин змусив нас навчитися організовувати наші курси в онлайн режимі. Ми провели заняття для дітей з США, Німеччини та Польщі і продовжуємо працювати та удосконалюватися кожного дня.

Що батьки думають про Правицю

Про нас розповідають
 • Тетяна Іллєнко
  Чудове атмосферне місце для дорослих та дітей. Дитина в захваті!
 • Оля Купріян
  Душевне місце, сильні традиції, чуйні ведучі
 • Дмитро Терновий
  Мабуть, найкраще місце, щоб дітки вивчали співи, музику, історію України. Щасливий, що знайшов його.
 • Тетяна Іллєнко
  Чудове атмосферне місце для дорослих та дітей. Дитина в захваті!
 • Оля Купріян
  Душевне місце, сильні традиції, чуйні ведучі
 • Дмитро Терновий
  Мабуть, найкраще місце, щоб дітки вивчали співи, музику, історію України. Щасливий, що знайшов його.

Де нас знайти?

Ознайомитися з усіма програмами
Ознайомитися з усіма програмами
Чекаємо у гості!
Запитайте нас, ми любимо спілкуватися
щоб отримати всі деталі про те, як ми можемо почати нашу співпрацю зателефонуйте нам, напишіть на пошту admin@pravytsya.com, запитайте в месенджері або завітайте у гості